אודות

שמש ניהול פרויקטים הוקמה עם חזון ברור: לפרוץ דרך בתחום הנדל"ן ולבצע במקצועיות פרויקטים מורכבים מסוגים שונים, ברמה שעוד לא נראתה בישראל.
כיום, עם פרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים ברחבי הארץ, לשמש ניהול פרויקטים חטיבות המתנהלות באופן עצמאי ומתמחות בתחומים שונים: 

רישוי ומחלקת ניהול התב"ע
תאום ותכנון
ניהול פרויקטים ופיקוח על הביצוע
פיקוח דיירים ובקרת איכות
מידול תלת-מימדי (REVIT) במתודולוגיית BIM 3D  

בדיוק כפי שלצוות שלם העובד על פרויקט- שיתוף הפעולה האידיאלי, כך עובדות גם החטיבות שלנו! באמצעותן, בקרת התקציב, בקרת האיכות ובקרת לוחות הזמנים, יתבצעו בצורה המלאה והמדויקת ביותר- ויבטיחו את הצלחתכם ואת הצלחתנו, בפרויקטים מגוונים בתחומים רבים.

הצוות מאחורי הפרויקט

חלק בלתי נפרד מה'אני מאמין' שלנו, כמו גם כמובן מאחורי שמש ניהול פרויקטים כחברה- הוא הצוות המנצח! אנו מאמינים, כי לכל פרויקט, קטן או גדול, מנהל פרויקט מוכשר ומקצועי אחד בלבד- אינו מספיק. לכן, כל פרויקט אותו אנו מבצעים, מנוהל על-ידי צוות שלם, המורכב מאדריכלים ומהנדסים מובילים, עם התמחות בתחום הספציפי לו זקוק הפרויקט. פעולה משותפת לניהול הפרויקט על-ידי הצוות המתאים ביותר עבורו, מבטיחה כי נעמוד בכל אחת מההתחייבויות שלנו ונבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר. 

בדרך עבודה זו ועם הניסיון העשיר שצברנו, השלמנו פרויקטים במגוון תחומים:
כבישים ותשתיות, מלונות, מבני מסחר, מבני מגורים, מגדלי משרדים, מרלו"גים ועוד. בנוסף, אנו מתמחים בכל הקשור למתן חוות דעת, כמו גם גישורים ובוררויות בתחום הבניה. עם הידע והניסיון המקצועי העשיר אותו צברנו, נשמח לסייע ללקוחותינו גם בתחומים אלה.

הפרויקט שלכם בידיים טובות

לצד העבודה המקצועית ביותר, נשמח להעניק לכם גם שירות אדיב ויעיל, לספק מענה לכל שאלה או התלבטות ולהבטיח לכם ראש שקט- לכל אורך הפרויקט.

בשמש ניהול פרויקטים אנו מלווים אתכם במסירות ובאופן מקיף, עומדים בלוחות הזמנים וההתחייבויות ומנהלים כל פרויקט, בהתאמה האישית ותשומת הלב לה הוא ראוי. 

עם שמש ניהול פרויקטים, אנו שואפים להעניק לכל לקוחה ולקוח, עסק או חברה, חוויה ייחודית בעולם הנדל"ן- עם דגש חשוב על התאמה אישית לגודל הפרויקט, אופיו ומורכבותו, כמו גם ליווי ויחס אישי ושירות ללא פשרות בכל עת.

בניהול פרויקט נדל"ן מוצלח, חשיבות לדיוק ומחשבה על כל הפרטים, הגדולים והקטנים- ביצוע נכון של בקרת תקציב, בקרת איכות וכמובן, בקרה ועמידה בלוחות זמנים. לכן, לא פעם ולא פעמיים, שואלים אותנו, בשמש ניהול פרויקטים- איך בעצם אנחנו עושים את זה?

בנוסף לניסיון, העבודה בצוות מקצועי, כמו גם כמה סודות מקצוע שלא נחשוף- אנו בהחלט מתרגשים להציג בפניכם, את החטיבות שלנו! לשמש ניהול פרויקטים חטיבות המתנהלות באופן עצמאי אך בשיתוף פעולה נהדר, המרכיבות ביחד את הניהול המלא של כל אחד מהפרויקטים שלנו: 

כבישים ותשתיות | מלונאות | מבני מסחר ומגדלי משרדים | מגורים | מרלו"גים | מתן חוות דעת, גישורים ובוררויות בתחום הבניה

חטיבת הרישוי ומחלקת ניהול תב"ע

חטיבת הרישוי ומחלקת ניהול התב"ע שלנו, מציעות שירותים ייחודיים המספקים מענה לצרכים מגוונים. בין השירותים: ציוות מלא ושילוב אנשי רישוי מטעם המשרד אל תהליך התכנון- שילוב צוות הנותן מענה לדרישות ורצונות ממ"י, הועדה המחוזית והמקומית, חברת החשמל, תאגיד המים, הרשויות והמחלקות השונות הנדרשות לאישור ההליכים לקבלת היתר בניה. 

בנוסף, חטיבת הרישיוי ומחלקת התב"ע לוקחת חלק פעיל בישיבות התכנון, עוד בתחילת הפרויקט, טרם הצגתו לגופים השונים- ובכך מקצרת את תהליך התכנון, מספקת תשובות והתייחסויות לדרישות הרשויות השונות בפגישות התכנון העצמאיות, טרם הגשת התכניות. כחלק מהפעילות היומיומית של מהנדסי ואדריכלי החטיבה מול צוותי הרישוי השונים- הגעה אל משרדי הרשויות השונות, כמו גם היכרות אישית וקשר רציף עם כל הפרויקטים המגוונים של המשרד שלנו. לחטיבה זו התמחות ייחודית בעבודה מול הרשויות השונות בערים השונות, עם דגש על העיר תל-אביב ואף מתמקדת באגף ההנדסה ומחלקות התכנון בה. 

מחלקת התב"ע של החטיבה מגשימה את חזון החטיבה כולה, בהתאם לפתגם הידוע: "סוף מעשה במחשבה תחילה". במחלקת התב"ע נמצאים אדריכלי הרישוי והתכנון הטובים ביותר של שמש ניהול פרויקטים, המנהלים ומלווים את שלב התב"ע, בתשומת לב ובתכנון מיטבי וארוך טווח. אדריכלי הרישוי והתכנון יספקו פתרונות למכשולים והאתגרים, אותם הם מכירים היטב משנותיהם הרבות בליווי פרויקטים. כך בעצם, לשאלות רבות כבר קיימות רוב התשובות- כבר בתכנון הראשוני. בעזרת החטיבה ועם אישור מהיר של שלב התב"ע- הליך קבלת היתר הבניה, הופך ליעיל וקצר יותר!

Previous
Next

חטיבת תאום תכנון

החטיבה הגדולה ביותר של שמש ניהול פרויקטים, המורכבת מאדריכלים ומהנדסים המתמחים בפרטי-הפרטים של כל תהליכי התכנון והתאום! החטיבה מבצעת תכנון מדויק ביותר, לפי כל דיסציפלינה, בשימוש במערכת תיוג ייחודית, מערכת בקרת איכות, מערכת בקרת תהליכים ומערכת בקרת תקציב. 

כל פרויקט שלנו בשמש ניהול פרויקטים, מתחיל בחטיבת תאום ותכנון- עם בניית פרוגרמה תכנונית הייחודית לו, הנשלחת אל כל מתכנני הפרויקט ומשמשת כבסיס התכנון של הפרויקט. כמו כן, לחטיבה שליטה מלאה ומוחלטת בחלופות תכנון- לאבני הדרך העיקריות, כמו גם לאפשרויות חלופה מגוונות לכל צורך. יחד עם הפרוגרמה, החטיבה מוציאה לכל פרויקט תרשים גאנט מפורט ואומדני ביצוע לכל מרכיבי הפרויקט בנפרד- ולא רק למחיר הביצוע הכללי. בנוסף, החטיבה מנהלת את חלופות הביצוע, מקדמת תכניות ביצוע, מנהלת ומתאמת ישיבות שבועיות, מפיצה את המכרז הקבלני ועוד.

 לחטיבת תאום ותכנון יכולת ייחודית- לדלג על שלב הוצאת התכניות למכרז ובמקום זאת, להפיץ מכרז קבלני ברמה גבוהה, עם תכניות מפורטות לביצוע 1:50, לרבות חתכים, רשימות, סופרפוזיציה, כתיבת ספר מכרז מושלם ומפרטים טכניים מלאים לכל שלבי הפרויקט. צוות החטיבה מלווה את הפרויקט גם בתקופת הביצוע ומספק מענה מרכזי לכל הקשור בהוצאת הנחיות ביצוע כחלופה נוספת, לכל צוות המתכננים- והכל במקום אחד!

חטיבת מנהלי הפרויקטים והמפקחים על הביצוע

חטיבת מנהלי הפרויקטים והמפקחים על הביצוע של שמש ניהול פרויקטים, מורכבת ממהנדסים מנוסים, בעלי ידע נרחב, נסיון עשיר בתחום- ומספר פרויקטים גדול, שהוכתרו כהצלחה תחת ניהולם המסור. בזמן הביצוע, מנוהל כל פרויקט שלנו על-ידי מצבת ניהול רחבה, המונה את המהנדס הראשי, מנהל הפרויקט והמפקח הראשי, שכולם כמובן הינם חלק בלתי נפרד מהחטיבה.

החטיבה מצוותת את כח האדם המקצועי אל הפרויקט- ומגדירה את היקף העבודה בו, החל מפיקוח צמוד בלבד ועד לרמה של מפקח ראשי במשרה מלאה וקבועה העוסק בפרויקט הספציפי- בנוסף כמובן, למנהלי הפרויקטים והמהנדסים המצוותים אף הם. כמו כן, עם ביצוע עבודות הגמר והמסירה- במקרים רבים, תגדיל החטיבה את היקפי המשרות והעבודה בפרויקט- במטרה להעניק את תשומת הלב המקסימלית לכל דייר ודירה, מבלי לפגוע בעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

חטיבת פיקוח דיירים ובקרת איכות

חטיבת פיקוח דיירים ובקרת האיכות של שמש ניהול פרויקטים מורכבת מהמפקחים הטובים ביותר וממנהלי פרויקטים בכירים בלבד. החטיבה מצטיינת בהכרת תהליכי הביצוע, תודות לנסיון רב-שנים וותק מקצועי שאין לו תחליף.

חטיבת פיקוח דיירים ובקרת האיכות הינה חטיבה רוחבית המלווה במסירות את כל הפרויקטים שלנו! החטיבה מלווה תהליכי רישוי, תכנון, ביצוע ועוד. בנוסף, במסגרת פיקוח דיירים- צוותי בקרת האיכות שלנו מצוותים אף הם אל כל פרויקט, בהיקפי משרה חסרי תקדים בשוק הבניה: החל מרמה בסיסית של כרבע משרה ועד לרמה של משרה מלאה לכל פרויקט ופרויקט!